Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

PELGER, Stijl zoals het bedoeld is.

 

Welkom bij PELGER 

 

Als familiebedrijf kijken wij al zes generaties vooruit. Juist die blik op de toekomst is wat ons al sinds 1860 kenmerkt.

Wij geloven in het begeleiden van de volgende generatie. Van het eerste pak dat samen met vader wordt aangemeten, tot de jonge man die zijn eigen stijl ontwikkelt. Daarom bieden wij studenten de mogelijkheid om kennis te maken met onze wereld, met dezelfde aandacht, kwaliteit en persoonlijke benadering waar PELGER om bekend staat. 

Kennismaking voor studenten

25% korting
  • STUDENT BETAALT ZELF
  • GELDIG OP READY-TO-WEAR COLLECTIE
  • OP VERTOON VAN GELDIGE STUDENTENPAS
  • STUDENT IS NIET OUDER DAN 30 JAAR
  • GELDT NIET ONLINE
Populair

The First Suit Tradition

(Groot) vader en (klein)zoon worden samen gemeten voor een pak. Een moment om niet te vergeten en een echte traditie die bij PELGER nog steeds aan de orde is. Voor de ouder een moment van trots en voor de jongste een moment van volwassen worden. Het eerste pak wordt samen gemeten en PELGER wordt geïntroduceerd.
15% korting
  • ZOON IS NIET OUDER DAN 18 JAAR
  • GELDIG OP READY-TO-WEAR PAKKEN
  • KORTING NIET GELDIG IN COMBINATIE MET ANDERE AANBIEDINGEN
  • GELDT NIET ONLINE

Boardyear Arrangement

Wij nodigen studenten die zich voorbereiden op hun bestuursjaar uit om kennis te maken met de 'Art of Tailoring. Een goed pak doet meer dan alleen passen, het bepaalt uw houding, uitstraling en eerste indruk.
  • MINIMAAL 8 PAKKEN
  • MAATWERK EN READY-TO-WEAR
  • PERSOONLIJKE DETAILS OPTIONEEL
  • SHIRTS OPTIONEEL
  • SCHOENEN OPTIONEEL
  • MAIL: PELGER@PELGER.NL
Never a trend, always in style